Samsung
Galaxy S23

En Yararlı
Samsung Telefonları.

Samsung Galaxy S23 + Daf Cep Telefonu
Samsung Galaxy S22 Daf Cep Telefonu
Samsung Galaxy A34 5G Daf Cep Telefonu
Samsung Galaxy A54 5G Daf Cep Telefonu
Samsung Galaxy Z Flip3 5G Daf Cep Telefonu
Samsung Galaxy Z Fold4 Daf Cep Telefonu

Galaxy Z Fold4

Öne çıkar, dikkat çeker, katlanır.

6,2 inçlik Kapak Ekranı sayesinde, telefonu tek elle tutarken bile pek çok işlemi yerine getirmeni mümkün kılar.1 İki elini birden kullandığında ise 7,6 inçlik Ana Ekranı ile yapabileceklerinin sınırı yok.2 Peki hiçbir elini kullanmak istemezsen? O halde telefonu bir yere bırak, doğru açıyı bul, serbest kalan ellerinle işlerini hallederken cihazın seni beklesin.

Daf Samsung Tablet
Daf Tablet

Her ortamda çalışın

Eldivenli eller. Islak ekranlar. Galaxy dayanıklı cihazlar, zorlu koşullarda ofiste olduğu kadar duyarlı ve güvenilirdir. IP68 ve MIL-STD 810G standartları ile suya, toza, düşmeye ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. Ve değiştirilebilir piller sizi daha uzun süre sahada tutar.

Videoyu İzleyin

Hazır iş ortağı

Samsung Galaxy dayanıklı serisi, Samsung cihazlarına ekstra verimlilik getirmek için iş ortağına hazır. Depo envanterini kontrol etmek veya bakım bilgilerini yönetmek için cihazlarımızı barkod okuma araçlarına dönüştürerek barkod tarama liderleriyle entegrasyonlar elde edin. Hatta çalışma ortamlarını etkileşimli hale getirmek için AR-hazır* (Artırılmış Gerçeklik) özelliğine sahiptirler. Bilgilendirmenin veya eğitmenin daha ilgi çekici bir yoluna hoş geldiniz.

* Hizmet kullanılabilirliği, diğer geliştiriciler tarafından yapılan çözümlere bağlı olarak değişebilir. * Galaxy Tab Active Pro, sanal içeriği gerçek dünyayla entegre etmek için kullanılan hareket izleme, çevresel anlayış ve ışık tahmini olmak üzere üç yeteneğe sahip cihazlara verilen bir sertifika olan Google ARCore sertifikasına sahiptir.
Daf Tablet

DAF Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

İsmet Kaptan Mh. Gaziosmanpaşa Blv. No:41/Z1 Konak-İZMİR

+90 232 489 93 99

Sosyal Medya