İş için Samsung
Dayanıklı Serisi

Videoyu İzleyin

Sıra dışı koşullar. Sıra dışı cihazlar.

İş ekstra zorlaştığında Samsung'un dayanıklı cihazları vardır. En zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmışlardır ve sizi bağlı, üretken ve korumalı tutarlar.

Daf Samsung Kurumsal
Daf Samsung Kurumsal

Kontrolü kolay

En kritik iş ve saha uygulamalarınıza anında erişim için cihazınızdaki Programlanabilir Anahtarı özelleştirin - hepsi tek bir dokunuşla. Geliştirilmiş yakın alan iletişimi (NFC), cihazınızı kolay ödeme işlemlerine hazır bir mobil satış noktası (mPOS) haline getirir.

Her ortamda çalışın

Eldivenli eller. Islak ekranlar. Galaxy dayanıklı cihazlar, zorlu koşullarda ofiste olduğu kadar duyarlı ve güvenilirdir. IP68 ve MIL-STD 810G standartları ile suya, toza, düşmeye ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. Ve değiştirilebilir piller sizi daha uzun süre sahada tutar.

Daf Samsung Kurumsal
Daf Samsung Kurumsal

Hazır iş ortağı

Samsung Galaxy dayanıklı serisi, Samsung cihazlarına ekstra verimlilik getirmek için iş ortağına hazır. Depo envanterini kontrol etmek veya bakım bilgilerini yönetmek için cihazlarımızı barkod okuma araçlarına dönüştürerek barkod tarama liderleriyle entegrasyonlar elde edin. Hatta çalışma ortamlarını etkileşimli hale getirmek için AR-hazır* (Artırılmış Gerçeklik) özelliğine sahiptirler. Bilgilendirmenin veya eğitmenin daha ilgi çekici bir yoluna hoş geldiniz.

* Hizmet kullanılabilirliği, diğer geliştiriciler tarafından yapılan çözümlere bağlı olarak değişebilir. * Galaxy Tab Active Pro, sanal içeriği gerçek dünyayla entegre etmek için kullanılan hareket izleme, çevresel anlayış ve ışık tahmini olmak üzere üç yeteneğe sahip cihazlara verilen bir sertifika olan Google ARCore sertifikasına sahiptir.

DAF Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

İsmet Kaptan Mh. Gaziosmanpaşa Blv. No:41/Z1 Konak-İZMİR

+90 232 489 93 99

Sosyal Medya