İş İçin Tabletler

En Yararlı
Samsung Tabletleri.

Samsung Tab S8 Ultra Daf Tablet
Samsung Tab S8 + Daf Tablet
Samsung Tab A8 Wifi Daf Tablet
Samsung Tab S7 FE Wifi Daf Tablet
Samsung Tab A7 Lite Daf Tablet
Samsung Tab S6 Lite Daf Tablet

Galaxy Tab S

Şimdiye kadarki en gelişmiş bu Galaxy Tablet, çalışma ve oyun hayatınıza yeni bir soluk getiriyor

Galaxy Tab S7 ve S7+ ile tanışın. En gelişmiş yonga setimizle güçlendirilmiş ultra akıcı 120Hz ekranda çalışmanın ve oyun oynamanın keyfini çıkarın. Klavye tıkırtısıyla bilgisayarımsı bir deneyim yaşayabilir ya da ultra düşük gecikme süresine sahip S Pen’i kullanarak daha önce hiç yaşamadığınız bir yazma deneyimi yaşayabilirsiniz. Çalışma ve eğlence anlayışınızı değiştiren kapsamlı bir tablet deneyimi.

Daf Samsung Tablet
Daf Tablet

Sahadan fabrikaya

Sahadan fabrika zeminine kadar uç noktalara dayanacak şekilde sertleştirilmiş sağlam menzilli cihazlar IP68* sınıfına sahiptir ve MIL-STD 810G** gereksinimlerini karşılayarak suya, toza ve darbelere karşı direnç sağlar. Ultra parlak ekranlar, temel planların, elektronik tabloların ve sözleşmelerin her koşulda kolayca okunmasını sağlar. Hassas ekranlar, koruyucu eldivenler takılıyken üretkenliğin düşmediği anlamına gelir. Uzun ömürlü pil, en zorlu günlerin bile üstesinden gelir ve Samsung DeX bağlantısı, ofise döndüğünüzde masaüstü bilgisayarlarla sorunsuz bir şekilde senkronize olur.

"""*IP68 derecesi: 1,5 metreye kadar tatlı suda 30 dakikaya kadar suya dayanıklıdır. **Koruyucu kılıfı olmadan düz bir yüzeyde test edildiğinde 1 metreye kadar düşmeye dayanabilir. Düşme testi sonuçları MIL-STD 810G standardını karşılar **Gerçek dünya kullanımı, MIL-STD-810G testinde kullanılan belirli çevresel koşullardan farklıdır. Samsung, tüm aşırı koşullarda cihaz performansını garanti etmez."""

Sınıfta

Tabletler öğrenmeyi hayata geçirir. Ve çok çeşitli fiyat noktalarıyla, son teknoloji araçları her sınıfa entegre etmek hiç olmadığı kadar mümkün. Savunma sınıfı Knox Suite, öğretmenlere cihaz işlevselliği ve uygulama erişimi üzerinde tam kontrol sağlar. Tüm bir okulun filosunu kaydetmek ve yönetmek çocuk oyuncağıdır. Kaçınılmaz düşmelere ve dökülmelere karşı koruma sağlamak için Samsung Tabletler, Samsung'un Global Kapsama Hizmeti tarafından desteklenen kaliteli ürünlerle en yüksek standartlarda üretilmiştir.

Daf Tablet
Daf Tablet

Ofiste

Ekibinizi Samsung tabletlerle donatın ve üretkenlik roketini izleyin. Özel klavyeler ve DeX bağlantısıyla birleştirilmiş Samsung S-Pen, ultra hafif tabletleri sezgisel, büyük ekranlı iş istasyonlarına dönüştürüyor. Tabletinizden büyük ekrana sunum yapın veya elle karalanmış notları anında paylaşılabilir belgelere dönüştürün. Tek bir tablet tercihiniz olduğunda, ofis içinde ve dışında esnek çalışma, yeni kolaylık seviyelerine ulaşır. Samsung Knox, hassas belgelerinizi nerede olursanız olun güvende tuttuğu için tüm bilgileriniz tek bir yerde bulunur. Cihazlar arası veri aktarımındaki aksaklıklar artık yok.

DAF Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

İsmet Kaptan Mh. Gaziosmanpaşa Blv. No:41/Z1 Konak-İZMİR

+90 232 489 93 99

Sosyal Medya