Samsung
Galaxy XCover Pro

Bir Bakışta
Samsung X Cover Pro

Galaxy XCover Pro, iş onları nereye götürürse götürsün, her ekip üyesinin birden fazla görevi tek bir cihazda gerçekleştirmesini sağlayarak yeteneklerini yükseltir. Bu askeri sınıf telefon, kullanımı kolay ve tanıdık bir ortam sağlarken, gerçek dünyanın sunduğu zorluklara dayanacak şekilde üretildi. Sahada operasyonel verimliliği artırmak için ekibinizin cihazlarını uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Tek bir cihazla daha fazlasını yapabilme özelliğiyle işin geleceği için tasarlanan tam askeri sınıf akıllı telefon tasarımı sayesinde her türlü işi, her yerde, her koşulda güvenle halledin. Knox savunma sınıfı güvenlikle gereken korumanın yanı sıra zengin iş ortağı ekosistemimiz aracılığıyla yetenekleri kişiselleştirme özgürlüğü BT yönetimini kolaylaştıran isteğe bağlı mobilite yazılımı ve iş hizmetleri

Samsung Galaxy X Cover

Her Yerde Çalışın. Fedakarlık Yapmadan.

Deneyimden ödün vermeden gerçek dünya yemeklerine meydan okumak için tasarlandı. Galaxy XCover Pro , tekrarlanan 1,5M düşme testlerine ek olarak MIL-STD-810G testlerinin 21'ine de dayandı . Ayrıca bu sağlam akıllı telefonlar, toza, kire, kuma ve suya dayanıklılık sağlayan IP68 derecesine sahiptir.

Samsung Galaxy X Cover

Kenardan Kenara Ekran. Sınırsız İmkanlar.

Galaxy XCover Pro, sağlam ama zarif bir şekilde tasarlanmış bir akıllı telefon. Dayanıklı bir akıllı telefon ekranıyla yüksek kaliteli görüntüler sunmak için Gorilla Glass 5 içeren 6,3” uçtan uca ekrana sahiptir.

Samsung Galaxy X Cover

Saatlerce Güç

şiniz durmuyor ve Galaxy XCover Pro da durmuyor. Tam bir vardiya için güç ve daha fazlası, tüm gün oluşturabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz anlamına gelir. Ve iş hala bitmediyse, devam etmek için artık pilinizi basit ve hızlı bir şekilde çıkarıp değiştirebilirsiniz.

DAF Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

İsmet Kaptan Mh. Gaziosmanpaşa Blv. No:41/Z1 Konak-İZMİR

+90 232 489 93 99

Sosyal Medya